Plavecká škola Uherské Hradiště

XIV. ročník soutěže "Dobrodružná cesta žabky Žofky"

Dne 25. května 2016 se uskutečnil XIV. ročník soutěže dětí mateřských škol „Dobrodužná cesta žabky Žofky“. Do soutěže se přihlásilo 11 mateřských škol. Malí závodníci ve skvělé atmosféře, kterou vytvářely paní ředitelky, doprovázející paní učitelky a rodinní příslušníci, dosahovali skvělých výkonů a užívali si mokré odpoledne. Všechny zúčastněné děti byly odměněny perníkovými medailemi a drobnými dárky. Firma TOKO AGRI, a.s. darovala ovocné pyré značky „Ovocňák“, které bylo pro děti příjemným osvěžením.

Vyhodnoceni byli 3 nejlepší závodníci a 3 nejlepší soutěžní týmy. V soutěžních týmech 1. místo vybojovaly děti MŠ UB Havřice, 2. místo získaly děti MŠ UB Sv. Čecha a 3. místo obsadila MŠ Bánov. V jednotlivcích se na 1. místě umístil Filip Suchánek z MŠ Havřice, na 2. místě se umístili dva malí plavci a to Daniel Gajdůšek z MŠ Pašovice a Eliška Bártková z MŠ Olšava a místo 3. získal Ondřej Miko z MŠ Havřice. Podrobnější výsledky soutěže najdete v rubrice „Soutěže a závody". Fotografie najdete v rubrice "fotogalerie".

Věcné a finanční dary do soutěže věnovali sponzoři: fa TOKO AGRI, a.s., soukromé osoby Radka Křivánková, Pavla Bednaříková.

Soubory ke stažení