Plavecká škola Uherské Hradiště

Školní rok 2007/2008

 Dobrodružná cesta žabky Žofky - VI.ročník - květen 2008

Ve středu 28.5.2008 se uskutečnil v areálu CPA Delfín Uherský Brod VI.ročník plavecké soutěže mateřských škol "Dobrodružná cesta žabky Žofky". Sportovního klání se zúčastnilo osm mateřských škol: MŠ Olšava UB, MŠ Obchodní UB, MŠ Primátora Hájka UB, MŠ Mariánské náměstí UB, MŠ Újezdec, MŠ Svatopluka Čecha UB, MŠ Korytná, MŠ Prakšice a Pašovice. Každá mateřská škola sestavila pětišlenný tým. Soutěžilo se v šesti disciplinách a děti si mohly vyzkoušet nejrůznější plavecké dovednosti.Sportovní odpoledne pokračovalo štafetovým závodem v plaveckém bazénu. Za svoji snahu, odvahu a soutěživost si děti vysloužily volné plavání, při kterém se mohly ve vodě dostatečně vydovádět.

Chtěli bychom poděkovat dětem a paní učitelkám z MŠ Korytná, které sami vytvořily pro naši soutěž krásné medaile. Těmito medailemi byli odměněni nejlepší závodníci a nejlepší soutěžní týmy. Další dary do soutěže poskytly firmy: Albo Schlenk, a.s. Bojkovice, DITIPO a.s., Velkosklad s papírem Ing. Vladimír Řihák.

Medaile, které vytvořily a věnovaly děti MŠ Korytná

img_7865.jpg

 Mokré odpoledne bylo zakončeno slavnostním vyhodnocením tří nejlepších mateřských škol a tří nejlepších závodníků.

1.místo: MŠ Obchodní UB, 2. místo: MŠ Svatopluka Čecha UB, 3. místo: MŠ Újezdec

img_7970_1.jpg

 

 Dobrodružná cesta žabky Žofky - VI.ročník - leden 2008

Ve středu 16. 1. 2008 se uskutečnil VI. ročník plavecké soutěže nazvané "Dobrodružství žabky Žofky". Do soutěže se přihlásilo pět mateřských škol. MŠ Olšava UB, MŠ Obchodní UB, MŠ Svatopluka Čecha UB, MŠ Bánov a MŠ Komňa. Za velmi příjemné atmosféry si malí závodníci změřili své síly. Malé závodníky přišli podpořit a povzbudit rodiče, sourozenci a prarodiče. Děti soutěžily v šesti disciplinách, kdy plnily nejrůznější úkoly. Závodily ve štafetě mateřských škol a na závěr si zasloužily volné plavání. Soutěžení se dětem moc líbilo a všichni zúčastnění závodníci byli za snahu a píli sladce odměněni.

 

Odpoledne bylo ukončeno vyhodnocením prvních tří míst v soutěži "Dobrodružství žabky Žofky" a ve štafetě mateřských škol.

1.místo: MŠ Obchodní UB, 2. místo: MŠ Olšava UB, 3. místo: MŠ Svatopluka Ćecha UB

img_7002.jpg