Plavecká škola Uherské Hradiště

Výuka MŠ

Pracoviště CPA Delfín Uherský Brod

Výuka mateřských škol na tomto pracovišti probíhá v dětském brouzdališti nebo v zábavném bazénu. Pro zpestření výuky lze vužít i whirpooll.

Dětské brouzdaliště - jedná se o bazén s atypickým podkovitým tvarem s proměnlivou hloubkou 0,2 až 0,4 m. V bazénu je možnost využití atrakcí (po domluvě a za příplatek): vodní ježek, vodopád 1,2 m, stříkající ryba, skluzavka.

foto-432908c502804.jpg.jpg

Zábavný bazén -  jedná se o atypický bazén kruhovitého tvaru o průměru 18 m s podvodním osvětlením a proměnlivou hloubkou 1 až 1,25 m. Součástí bazénu jsou i atrakce: vzduchová masážní lůžka, vzduchové dnové blowery, vzduchové dnové perličky, dnová vodní masáž, stěnová vodní masáž, stěnová vodní masáž v sedací lavici, padající voda - sloup, padající voda - jeskyně, velký a malý vodní chrlič. Součástí zábavného bazénu je divoká řeka ve tvaru elipsy s vnitřním ostrůvkem. Možnost využití atrakcí vždy po domluvě a za příplatek.

ub-bazen-iii.jpg

Whirlpool - jedná se o bazén kruhového tvaru s průměrem 3 m a hloubkou 0,4 až 1 m.

foto-43290944c7c90.jpg.jpg

 

Pracoviště Sauna a bazén Korytná

Výuka mateřských škol na tomto pracovišti probíhá v dětském brouzdališti s hloubkou cca 60 cm  nebo v bazénu o velikosti 12,5 m x 5,5 m, který má svahovité dno s největší hloubkou 130 cm.

      bazen2.jpg