Plavecká škola Uherské Hradiště

Regionální závody Uherskobrodska

V úterý 9. června 2015 se uskutečnily v areálu CPA Delfín v Uherském Brodě regionální závody v plavání pro žáky prvního stupně základních škol z Uherskobrodska. Této akce se zúčastnilo celkem 192 závodníků z jedenácti základních škol regionu. Vyhodnoceni byli nejlepší tři závodníci v jednotlivých ročnících, kategorie chlapců a dívek. Své síly si přítomní plavci mohli změřit v tříčlenných smíšených týmech. V závěrečné části soutěžního dopoledne byly vyhodnoceny tři nejlepší základní školy a v letošním roce se poprvé vyhodnocovala i nejlepší neúplná škola regionu, která se plaveckých závodů zúčastnila.

Přeboru se zúčastnily tyto školy:

ZŠ J.B Bánov, ZŠ T.G.M. Bojkovice, ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí, ZŠ J. A. K. Nivnice, Katolická Základní škola Uherský Brod, ZŠ Praktice, ZŠ a MŠ Suchá Loz, ZŠ Uherský Brod – Havřice, ZŠ Uherský Brod Mariánské náměstí, ZŠ Uherský Brod Na Výsluní, ZŠ Uherský Brod Pod Vinohrady.

 

Putovní pohár plavecké školy vybojovali žáci ZŠ J.A.K. Nivnice s celkovým počtem 137 bodů, na druhém místě se umístila ZŠ Uherský Brod Mariánské náměstí se 118 body a třetí místo získali žáci ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí s celkovým počtem 99 bodů.

První místo neúplné základní školy získala ZŠ Uherský Brod – Havřice.

Celé dopoledne proběhlo za skvělé atmosféry, o kterou se postarali sami závodníci, doprovázející páni učitelé, paní učitelky a rodiče, kteří přišli povzbuzovat.