Plavecká škola Uherské Hradiště

Závody a soutěže

Součástí předplavecké a plavecké výuky jsou závody a soutěže. V každé věkové kategorii dáváme průchod dětské přirozenosti soutěžit. 

Děti mateřských škol se ve středisku Uherský Brod  vydávají na "Dobrodružnou cestu žabky Žofky". Ve středisku Luhačovice hledají Luhačovského Plaváčka. Medaile a diplomy nejlepším, odměny pro všechny, ale hlavně rozzářené oči dětí a spokojenost rodičů, to je nejhezčí poděkování učitelům plavecké školy za úsilí, které této akci věnují. 

dsc_6853.jpg

 

Žáci základních škol se utkají nejprve v třídních přeborech. Někteří z nich poprvé zažívají pocit, jak chutná vítězství. Nejlepší postupují do regionálního přeboru, kde na ně čekají stejně staří soupeři ze všech škol našeho regionu. Velkým dramatem už bývají souboje těch nejmenších - žáků 1. tříd. Nejenom závody jednotlivců, ale také smíšené štafety rozhodují o tom, která škola si odveze putovní pohár ředitele plavecké školy.

pict8167.jpg

 

A když se řekne "Plavecká soutěž měst" , každému se vybaví Uherské Hradiště. 3 x po sobě město Uherské Hradiště získalo palmu vítězství v kategorii měst do 50 tisíc obyvatel. V roce 2007 se můžeme poprvé také pochlubit účastí nad tisíc účastníků. Žáci základních škol, praktických a středních škol, plavci oddílu plavání z Uherského Hradiště, kondiční plavci, ale také obyvateké města a okolí vytvořili tento těžko překonatelný rekord. omega de ville replica watches

pict8180.jpg

Související stránky