Plavecká škola Uherské Hradiště

Kroužky plavání dětí od 3 let do 15 let

Pokud chcete, aby Vaše dítě mělo pravidelnou pohybovou aktivitu a učilo se plavat pod odborným vedením paní učitelek z plavecké školy už od útlého dětství, pak máme pro Vás nabídku kroužků plavání dětí od 3 do 15 let bez asistence rodičů ve vodě. Zařazování dětí do jednotlivých oddělení je podle věku, ale také podle počátečních dovedností dítěte. To Vám umožní začít s kroužkem výuky plavání dle Vašeho uvážení.

Kroužky plavání jsou rozděleny na I. a II. pololetí. Zahájení bývá zpravidla ve třetím týdnu měsíce září a končí posledním květnem. Kroužky mají délku trvání nejméně jednoho pololetí školního roku, v lepším případě  po dobu celého školního roku. Nejlépe by to však měla být pohybová aktivita až do 15 let věku dítěte. Jedna výuková lekce trvá 45 minut a je bez asistence rodičů ve vodě.

Kroužky probíhají  podle vyspělosti jednotlivých oddělení, buď ve výukovém bazénu s malou vodou, nebo v plaveckém bazénu. Jsou rozděleny do jednotlivých oddělení:

  • pro děti od 3 let do 6 let - pulečci - pulci - žabičky
  • pro děti od 6 let do 12 let - žabky - kapříci - štiky
  • pro děti od 12 let do 15 let - kosatky - delfíni - kondiční plavání

Vždy v pololetí a na závěr školního roku proběhnou prověrky a hodnocení. Prověrky a hodnocení na závěr ročního kurzu jsou podkladem pro přeřazení do vyššího oddělení kroužků.

Na konci II. pololetí dostávají děti za absolvování kroužku plavání tzv. Mokré vysvědčení.

Cena kroužku plavání ve  v I. a II. pololetí 2022/2023 je 2.290,- Kč (15 lekcí).

Plavecká škola Uherské Hradiště je školské zařízení a respektuje žákovské prázdniny. V termínech prázdnin proto neplaveme.

Platbu můžete provést pouze převodem!

Číslo účtu: 28935721/0100, variabilní symbol: číslo permanentky, zpráva pro příjemce: jméno a příjmení dítěte (nutné napsat, jinak nelze platbu přiřadit ke jménu!!!!) 

 diplom_6.jpg   6b.jpg

Tuto aktivitu nabízí Středisko Uherské Hradiště, Středisko Uherský Brod a Středisko Luhačovice

Soubory ke stažení