Plavecká škola Uherské Hradiště

Vodní hry malých Kapříků XI. ročník - červen 2013

Vodní hry malých kapříků - XI. ročník - červen 2013

Ve čtvrtek 13.6.2013 se uskutečnil již XI. ročník soutěžního klání dětí mateřských škol v Aquaparku Uherské Hradiště. Vodních her se zůčastnilo 11 mateřských škol nejen hradištského okresu. MŠ Staré Město, Komenského, MŠ Staré Město, Rastislavova, MŠ Uherské Hradiště, Sady, MŠ Uherské Hradiště, Větrná, MŠ Uherské Hradiště, Komenského, MŠ Jarošov, MŠ Halenkovice, MŠ Spytihněv, MŠ Nedakonice, MŠ Mistřice, MŠ Jalubí.

V jednotlivcích se na stupně vítězů postavily děti Lukáš Glos - 1. místo, MŠ Nedakonice, Martin Řimák - 2. místo MŠ Staré Město, Komenského a 3. místo patřilo Saše Mišťúrikové z MŠ Uherské Hradiště, Větrná.
Celkové výsledky ukázaly umístění mateřských škol a na 1. místě byla MŠ Staré Město, Komenského, která si také odvezla putovní pohár Plavecké školy Uherské Hradiště. 2. místo obsadila MŠ Uherské Hradiště, Sady a 3. místo patřilo MŠ Uherské Hradiště, Větrná.

Na všechny výsledky se můžete podívat ve výsledkové listině, která je přiložena v sekvi závody a soutěže MŠ na středisku Uherské Hradiště.