Plavecká škola Uherské Hradiště

Školní rok 2014/2015

V úterý 9. 6. 2015 se uskutečnily v areálu CPA Delfín v Uherském Brodě regionální závody v plavání pro žáky 1. stupně základních škol z Uherskobrodska. Této akce se zúčastnilo celkem 192 závodníků z jedenácti základních škol regionu. Vyhodnoceni byli nejlepší tři závodníci v jednotlivých ročnících, kategorie chlapců a dívek. Své síly si přítomní plavci mohli změřit v tříčlenných smíšených týmech. V závěrečné části soutěžního dopoledne byly vyhodnoceny tři nejlepší základní školy a v letošním roce se poprvé vyhodnocovala i nejlepší škola regionu, která se plaveckých závodů zúčastnila.

Přeboru se zúčastnily tyto školy:

ZŠ J. B. Bánov, ZŠ T. G. M. Bojkovice, ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí, ZŠ J. A. K. Nivnice, Katolická Základní škola Uherský Brod, ZŠ Prakšice, ZŠ a MŠ Suchá Loz, ZŠ Uherský Brod - Havřice, ZŠ Uherský Brod Mariánské náměstí, ZŠ Uherský Brod Na Výsluní, ZŠ Uherský Brod Pod Vinohrady.

Putovní pohár plavecké školy vybojovali žáci ZŠ J. A. K. Nivnice s celkovým počtem 137 bodů, na druhém místě se umístila ZŠ Uherský Brod Mariánské náměstí se 118 body a třetí místo získali žáci ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí s celkovým počtem 99 bodů.

První místo neúplné základní školy získala ZŠ Uherský Brod - Havřice.