Plavecká škola Uherské Hradiště

Školní rok 2011/2012

Středeční dopoledne patřilo na plovárně Luhačovice žákům 1. – 5. tříd základních škol, kteří se zúčastnili druhého ročníku přeboru regionu v plavání o putovní pohár Plavecké školy Uherské Hradiště.

Své síly mezi sebou změřilo celkem 80 žáků z 6 základních škol (ZŠ Luhačovice, ZŠ a MŠ Sehradice, ZŠ a MŠ Slopné, ZŠ a MŠ Biskupice, ZŠ Slavičín-Malé Pole, ZŠ Brumov-Bylnice, ZŠ a MŠ Hřivínův Újezd). Žáci a žákyně 1. – 3. tříd plavali 25 m volným způsobem, žáci a žákyně 4. – 5. tříd 50 m volným způsobem. Plavala se také smíšená štafeta 3x 25 metrů volným způsobem. Odměňovali se 3 nejlepší závodníci (dívky a chlapci zvlášť) z každého ročníku, štafeta,  a také se hodnotily tři nejlepší školy. Základní škola Luhačovice se v druhém  ročníku stala vítěznou a odnesla si vedle medailí také putovní pohár Plavecké školy Uherské Hradiště.

Všem závodníkům přeboru regionu Luhačovska gratulujeme, děkujeme vedení Městské plovárny Luhačovice, doprovázejícím učitelům a rodičům za Vaši účast a podporu a budeme se těšit na další ročník závodu.

Soubory ke stažení