Plavecká škola Uherské Hradiště

Regionální plavecké závody 2018 Luhačovice

V pátek 8. 6. 2018 se na Městské plovárně Luhačovice konaly regionální plavecké závody žáků 1. stupně ZŠ.

Stejně jako loňský rok se závodilo ve dvou kategoriích - školy s malým počtem žáků a školy s velkým počtem žáků.

Mladí plavci změřili své síly v soutěži jednotlivců a v soutěži štafet.

Do závodů se přihlásilo 10 škol:

1. kategorie

ZŠ Luhačovice, ZŠ Brumov - Býlnice, DDM Brumov - Býlnice

2. kategorie

ZŠ a MŠ Dolní Lhota, ZŠ a MŠ Pozlovice, ZŠ a MŠ Hřivínův Újezd, ZŠ a MŠ Sehradice, ZŠ a MŠ Slopné, ZŠ a MŠ Biskupice, ZŠ Slavičín - Malé Pole

Vyhodnoceni byli 3 nejlepší plavci v jednotlivých ročnících, v kategorii hoši a dívky. Odměnou pro malé závodníky byly medaile a diplomy. Každá škola sestavila 3 členné družstvo štafet.

Putovní pohár plavecké školy získala ZŠ Brumov Bylnice, která obhájila své loňské prvenství, s celkovým počtem 174b. Druhé místo obsalila ZŠ Luhačovice se 151b a třetí skončil DDM Brumov - Bylnice se 110b.

Putovní pohár si vyplavali žáci ZŠ a MŠ Pozlovice, s celkovým počtem 167b. Jako druhá skončila ZŠ a MŠ Dolní Lhota s počtem 152b.,jako třetí se umístila ZŠ Slavičín Malé Pole 137b.