Plavecká škola Uherské Hradiště

Regionální plavecké závody 2017

REGIONÁLNÍ ZÁVODY LUHAČOVICE 2017

V pátek dne 9. 6. 2017 se na Městské plovárně v Luhačovicích konaly plavecké závody žáků 1.stupně ZŠ.

Letos na závodníky čekala velké změna. Poporvé se soutěžilo ve dvou kategoriích - školy s velkým počtem žáků a školy s malým počtem žáků. Závodníci tak byli vyrovnanější a i žáci z malých škol dosáhli na stupně vítězů.

Závodilo se v soutěži jednotlivců a v soutěži štafet.

Do závodů se přihlásilo celkem 9 základních škol:

1. kategorie - ZŠ Luhačovice, ZŠ Brumov -Bylnice, DDm Brumov - Bylnice a ZŠ Slavičín - Malé Pole

2. kategorie - ZŠ Slopné, ZŠ Sehradice, ZŠ Biskupice, ZŠ Hřivínův Újezd a ZŠ Dolní Lhota

Soutěžilo se v příjemné sportovní atmosféře o putovní pohár Plavecké školy Uherské Hradiště.

Vítězem 1. kategorie se stala ZŠ Brumov- Bylnice, 2. místo obsadila ZŠ Luhačovice a 3. místo patřilo ZŠ Slavičín Malé Pole.

Vítězem 2. kategorie se stala ZŠ Dolní Lhota, 2. místo obsadila ZŠ Sehradice a na 3. místě skončila ZŠ Slopné.