Plavecká škola Uherské Hradiště

Přebor regionu Holešovska v plavání O putovní pohár Plavecké školy Uherské Hradiště ve školním roce 2017 - 2018

20180525_092706_1.jpg

V pátek dne 25. 5. 2018 se na bazéně Sportrelax Holešov uskutečnily regionální závody v plavání žáků 1.stupně základních škol. Plavecké regionální závody se uskutečnily také díky spolupráci se Sportrelaxem Holešov. Celkem 8 základních škol regionu Holešovska bojovalo o putovní pohár Plavecké školy Uherské Hradiště. Každou školu mohly reprezentovat čtyřčlenná smíšená družstva žáků 1. až 5. tříd. Žáci 1. 2. a 3. tříd plavali volným plaveckým způsobem 25 m, 1. a 2. tříd mohli při plavání využít i nadlehčovací pomůcku. Žáci 4. a 5.tříd plavali 50 m volným plaveckým způsobem. Po vyhlášení nejlepších jednotlivců, předání diplomů a medailí, dostali všichni žáci za odměnu volné plavání. Doprovázející učitelé využili tento čas k sestavení tříčlenných smíšených týmů pro plavání štafet. Na závěr se vyhlásily tři nejlepší štafety za každý ročník a celkové výsledky letošních plaveckých závodů regionu Holešovsko. 

Závodů se zúčastnily tyto školy:

2. ZŠ Holešov

3. ZŠ Holešov

ZŠ Přílepy

ZŠ Prusinovice

ZŠ Ludslavice

ZŠ a MŠ Loukov

Jubilejní ZŠ T. G. Masarykova a MŠ Rusava

ZŠ a MŠ Počenice - Tetětice 

Putovní pohár plavecké školy získala 3. ZŠ Holešov s celkovým počtem 212 bodů, na druhém místě s počtem 157 bodů se umístila ZŠ Přílepy,  3.místo si odvezla ZŠ Prusinovice s  84 body.

Všem zúčastněným závodníkům a doprovázejícím paní učitelkám ze základních škol patří velké poděkování za perfektně zvládnuté regionální přebory v plavání.

Ve fotogalerii si můžete prohlídnout snímky přímo ze závodů.

Soubory ke stažení