Plavecká škola Uherské Hradiště

Kroužky plavání dětí od 3 let do 15 let

Pokud chcete, aby Vaše dítě mělo pravidelnou pohybovou aktivitu a učilo se plavat pod odborným vedením paní učitelek z plavecké školy už od útlého dětství, pak máme pro Vás nabídku kroužků plavání dětí od 3 do 15 let bez asistence rodičů ve vodě. Zařazování dětí do jednotlivých oddělení je podle věku, ale také podle počátečních dovedností dítěte. To Vám umožní začít s kroužkem výuky plavání dle Vašeho uvážení.

Kroužky plavání jsou rozděleny na I. a II. pololetí. Zahájení bývá zpravidla ve třetím týdnu měsíce září a končí posledním květnem. Kroužky mají délku trvání nejméně jednoho pololetí školního roku, v lepším případě  po dobu celého školního roku. Nejlépe by to však měla být pohybová aktivita až do 15 let věku dítěte. Jedna výuková lekce trvá 45 minut a je bez asistence rodičů ve vodě.

Kroužky probíhají  podle vyspělosti jednotlivých oddělení, buď ve výukovém bazénu s malou vodou, nebo v plaveckém bazénu. Jsou rozděleny do jednotlivých oddělení:

  • pro děti od 3 let do 6 let - pulečci - pulci - žabičky
  • pro děti od 6 let do 12 let - žabky - kapříci - štiky
  • pro děti od 12 let do 15 let - kosatky - delfíni - kondiční plavání

Vždy v pololetí a na závěr školního roku proběhnou prověrky a hodnocení. Prověrky a hodnocení na závěr ročního kurzu jsou podkladem pro přeřazení do vyššího oddělení kroužků.

Na konci II. pololetí dostávají děti za absolvování kroužku plavání tzv. Mokré vysvědčení.

Cena kroužku plavání ve  školním roce 2018 – 2019 je 1.650,- Kč za jedno pololetí / pololetí = 15 lekcí

Plavecká škola Uherské Hradiště je školské zařízení a respektuje žákovské prázdniny. V termínech prázdnin proto neplaveme.

Platbu můžete provést pouze převodem!

Číslo účtu: 28935721/0100, variabilní symbol: číslo permanentky, zpráva pro příjemce: jméno a příjmení dítěte (nutné napsat, jinak nelze platbu přiřadit ke jménu!!!!) 

 diplom_6.jpg   6b.jpg

Tuto aktivitu nabízí Středisko Uherské Hradiště, Středisko Uherský Brod a Středisko Luhačovice